Materac MONO 160x200x18cm

Nowy

Wymiary:

Szerokość: 160 cm
Długość: 200 cm
Wysokość: 18 cm


Więcej szczegółów

527,00 zł Brutto

Plus koszty dostawy

Dostawa: 1 do 28 dni

 

Materac ten jest modelem o podstawowej konstrukcji. Zastosowane tutaj sprężyny bonellowe są odporne na różne obciążenia co powoduje, że materac jest niezwykle wytrzymały.

 

Sprężyny obłożone są obustronnie warstwami pianki i filcu. Zewnętrzna warstwa wykonana jest z pianki poliuretanowej, tworzywa najpowszechniej używanego do produkcji materacy. Charakteryzuje się sprężystością i ogromna wytrzymałością, jest odporna na różnego rodzaju naciski, odkształcenia i wgniecenia.

                                 

                             

Zapewnia naturalne podparcie dla kręgosłupa a powierzchnia nie przenosi drgań, więc nadaje się również dla par.

Istotną cechą pianki poliuretanowej jest jej jednolita budowa a co z tym związane, doskonała izolacja termiczna. To również materiał odznaczający się bardzo dobra cyrkulacją powietrza. Pęcherzyki powietrza znajdujące pianka poliuretanowa jest przewiewna. To sprawia, że materace z takiej pianki są dobrą propozycją dla alergików i astmatyków. Modele wykonane z tej pianki powstają przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu są bezpieczne i higieniczne.

 

Pianka poliuretanowa nie powoduje ucisków, więc nadaje się również dla osób narażonych na powstawanie odleżyn, jest bardzo elastyczna, dzięki czemu nasze ciało przyjmuje prawidłową postawę.

 

Wykorzystany filc nadaje konstrukcji sztywność oraz zabezpiecza sprężyny od pianki. Pokrowiec na materac jest antyalergiczny z wszytym zamkiem umożliwiającym szybkie zakładanie lub zdejmowanie. 

                                 

Twardość materaca:

 

H3 – materac średnio twardy. Materac typowy- to najbardziej popularna twardość, najbardziej klasyczny, stosunkowo twardy. 

wyjasnienie-twardosci-materaca.jpg

BUDOWA MATERACA: Pokrowiec- z dzianiny antyalergicznej, z wszytym zamkiem błyskawicznym. Pianka- poliuretanowa, otacza materac po bokach, z góry i z dołu. Tworzy elastyczną ramę.

Filc- powoduje sztywność całej konstrukcji oraz oddziela sprężyny od pianki. Sprężyny bonellowe- odporne na obciążenia, zapewniają elastyczność na całej powierzchni materaca. 

Napisz recenzję

Materac MONO 160x200x18cm

Materac MONO 160x200x18cm

Wymiary:

Szerokość: 160 cm
Długość: 200 cm
Wysokość: 18 cm


Produkty Powiązane