System LUIS

System LUIS to jedna z najlepiej prezentujących się meblościanek z białymi frontami w wysokim połysku. Jej nowoczesna stylizacja na pewno dopasuje się do wielu wnętrz. Fronty wykonane z płyty MDF w wysokim połysku jednego z czołowych producentów w połączeniu z wysokiej klasy korpusami z płyty laminowanej oklejonej obrzeżem ABS to gwarancja użytk...

System LUIS to jedna z najlepiej prezentujących się meblościanek z białymi frontami w wysokim połysku. Jej nowoczesna stylizacja na pewno dopasuje się do wielu wnętrz. Fronty wykonane z płyty MDF w wysokim połysku jednego z czołowych producentów w połączeniu z wysokiej klasy korpusami z płyty laminowanej oklejonej obrzeżem ABS to gwarancja użytkowania przez długi czas. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia LED RGB który daje możliwość zmiany koloru a co za tym idzie mogą Państwo dostosować go według własnych chęci i upodobań.

Dodatkowe informacje:

- dokupienie oświetlenia LED:

  • LED RGB 2 PKT 111zł

- uchwyty – aluminium

- nóżki wykonane z tworzywa sztucznego

- Fronty wykonane zostały z twardej i wytrzymałej płyty MDF.

-Korpusy zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej 16 mm, - natomiast obrzeża wzmocniono dodatkowo okleiną ABS.
- meble dostarczane w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu
- Gwarancja - 2 lata;

Więcej

System LUIS  Brak produktów w tej kategorii.